GER VAN DUIKEREN WAS EEN SIERLIJKE TOPVERDEDIGER VAN VDL 1

GER VAN DUIKEREN WAS EEN SIERLIJKE TOPVERDEDIGER VAN VDL 1

Tot onze grote droefenis heeft het bericht ons bereikt dat voormalig eerste elftal-speler van VDL Ger van Duikeren is overleden. Ger heeft een kort ziekbed gehad en is 74 jaar geworden.

[caption id="attachment_5011" align="aligncenter" width="1024"]Ger van Duikeren, 5e van rechts staand, tussen Leo vd Maarel (r.) en Cees Koudijzer (l.) in. Dit was een geweldig eerste elftal in de jaren zestig. Ger van Duikeren, 5e van rechts staand, tussen Leo vd Maarel (r.) en Cees Koudijzer (l.) in. Dit was een geweldig eerste elftal in de jaren zestig.[/caption]

Soms hebben voetballers ook de sympathie door de mens die ze buiten het veld waren. Ger van Duikeren was zo'n man. We genoten van hem als voetballer in de hoofdmacht van VDL, waarin hij die markante persoonlijkheid was in het centrum van de defensie. Sierlijk, zoals u wellicht al kunt zien op de wijze waarop hij op de elftalfoto staat. Fysiek sterk en in alle opzichten ook een man met visie in het veld.

Uitstraling 

Door zijn uitstraling vormde hij samen met Leo van der Maarel, de man die nog altijd zeer actief is binnen onze vereniging en al net zo'n sierlijke voetballer was, vaak een goed koppel. VDL heeft jarenlang genoten van de prestaties die Ger leverde. Hij was loyaal aan zijn club en aan zijn teamgenoten.

[caption id="attachment_5013" align="aligncenter" width="584"]Ger, links, en Leo. Een prachtig koppel in die jaren Ger, links, en Leo. Een prachtig koppel in die jaren[/caption]

Daarnaast zorgde Ger voor vermaak in de kleedkamer, had hij een vrolijke kijk op veel zaken en was hij een garantie voor gezelligheid. Eigenlijk kende bijna iedereen hem, misschien zonder altijd zijn achtergrond te kennen, in Maassluis. Want Ger was ook nog die vrolijke postbode, die menige wijk heeft gelopen. 

In die jaren, voor wie niet de diepe geschiedenis van onze club kent, werkte zo'n beetje de halve club bij de PTT. Menige postbode stond op zondag in het eerste elftal opgesteld. Cees Koudijzer, Gommert van Ast, Jan Rijpsma, Jan van Altena, later Henny Brinkman, en zo kun je nog een hele rij vol maken.

Voetbal in lager elftal

Na zijn sportieve carrière was Ger nog jarenlang speler in de lagere elftallen en genoot hij op zondagmorgen van het recreantenvoetbal met oud-spelers van het eerste. Met onder meer Leo van Leeuwen, de vader van oud-sponsor Edwin van Leeuwen, vermaakte hij zich kostelijk in de kleedkamer als hij weer een flesje jenever in een oude krant van een voetbaltas ontdekte. De mannen namen gewoon een neutje na het laatste fluitsignaal.

Menige speler bewaart ook ook geweldige herinneringen aan Ger als jeugdleider en jeugdcoach. Hij wist een ploeg bij elkaar te houden, hield van gezelligheid met zijn jongens en aan het eind van het seizoen had je het gevoel dat je een wereldtijd bij Ger had gehad.

Vlaggen halfstok en minuut stilte

Ger van Duikeren bleef trouw aan VDL en is meer dan 60 jaar lid van onze vereniging gebleven. Uit waardering en eerbied voor Ger hebben wij sinds vrijdag de vlaggen half stok hangen en zal het eerste elftal bij de uitwedstrijd tegen Kethel Spaland op zaterdag een minuut stilte houden vooraf.

Zodra wij informatie hebben over de condoleance en de uitvaartplechtigheid zullen wij die updaten onderaan dit bericht. Belangstellenden en vrienden van Ger verzoeken wij daarom deze website in de komende dagen opnieuw te bezoeken.

UPDATE UITVAART GER

De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 23 februari om 16.00 uur.
Adres:
De Hooge Zeedijk 100 te Maassluis

Na afloop van de plechtigheid is er een samenzijn aldaar en gelegenheid om de familie te condoleren.
Stuurt U liever een kaart naar de familie?

Willem Pijpenplein 33, 3144 BM Maassluis.

 

Hoofdsponsoren

solutions

 

verhagen

Sponsors

 • Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
  Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
 • Slier & Partners
  Slier & Partners
 • Heineken
  Heineken
 • Van Dijk Maasland BV
  Van Dijk Maasland BV
 • FDC Putman
  FDC Putman
 • Johan van Balen BV
  Johan van Balen BV
 • Eetcafe De Dijk
  Eetcafe De Dijk
 • Multikeukenenbad.nl
  Multikeukenenbad.nl
 • Hotel Maassluis
  Hotel Maassluis
 • Klasmann-Deilmann Benelux
  Klasmann-Deilmann Benelux
 • Accept Systems
  Accept Systems
 • ING
  ING
 • Van Kortenhof
  Van Kortenhof
 • Hooymeijer
  Hooymeijer
 • Alfa Grieks Restaurant
  Alfa Grieks Restaurant
 • Smit Maassluis BV
  Smit Maassluis BV
 • Hoek Glas
  Hoek Glas
 • Sportcentrum Life
  Sportcentrum Life
 • M&M Tomaello
  M&M Tomaello
 • HBI Installaties
  HBI Installaties
 • Huijzer en Renzen advocaten
  Huijzer en Renzen advocaten
 • Dierenboetiek Zwarte Zee
  Dierenboetiek Zwarte Zee
 • Marien van Eijmeren
  Marien van Eijmeren
 • IJdo Financiële Dienstverlening
  IJdo Financiële Dienstverlening
 • Kugeko
  Kugeko
 • Jété woonidee
  Jété woonidee
 • Automobielbedrijf Noorddijk
  Automobielbedrijf Noorddijk
 • Arrow Grafitotaal
  Arrow Grafitotaal
 • Combinatie Civiele Technieken BV
  Combinatie Civiele Technieken BV
 • RM Coatings
  RM Coatings
 • Byonda Kroon Fotografie
  Byonda Kroon Fotografie
 • Wens Uitzendbureau
  Wens Uitzendbureau
 • Rookvrije Generatie
  Rookvrije Generatie
 • Rene Verhagen Schilderwerken
  Rene Verhagen Schilderwerken
 • Slager en Zandbergen Transport
  Slager en Zandbergen Transport
 • Ernst Abbas
  Ernst Abbas
 • Windmill
  Windmill
 • Staelduinsebos
  Staelduinsebos
 • Jip Regtop Fysiotherapie
  Jip Regtop Fysiotherapie
 • Lassooij en Partners
  Lassooij en Partners
 • Bouwbedrijf Borsboom
  Bouwbedrijf Borsboom
 • Solutions Uitzendbureau
  Solutions Uitzendbureau
 • VHC Kreko Moerdijk
  VHC Kreko Moerdijk
 • Toll
  Toll
 • Wissenburg Jacht & Autobedrijf
  Wissenburg Jacht & Autobedrijf
 • SH Global Shipping
  SH Global Shipping
 • Lely Industries
  Lely Industries
 • Euro Products
  Euro Products
 • Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
  Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
 • Manege Middenhof
  Manege Middenhof
 • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
 • Delta Dierenartsen
  Delta Dierenartsen
 • Rabobank
  Rabobank
 • NDS
  NDS
 • Allport Netherlands
  Allport Netherlands
 • Wallcare
  Wallcare
 • Schilderwerken Wim Brouwer
  Schilderwerken Wim Brouwer
 • Argeweb
  Argeweb
 • Dairco
  Dairco
 • Meuva BV
  Meuva BV
 • P. Looije
  P. Looije
 • De Salon
  De Salon
 • Funny Kids Store
  Funny Kids Store
 • Vecom
  Vecom
 • Pro Intermediair
  Pro Intermediair
 • Restaurant De Ridderhof
  Restaurant De Ridderhof
 • Verhagen Vastgoedonderhoud
  Verhagen Vastgoedonderhoud
 • Van Stenis Notarishuis
  Van Stenis Notarishuis
 • Patisserie Chocolaterie Holtkamp
  Patisserie Chocolaterie Holtkamp