DE MONT VENTOUX BLIJFT VOOR ALTIJD BLAUW-WIT - IN MEMORIAM RAYMOND REMMERSWAAL

DE MONT VENTOUX BLIJFT VOOR ALTIJD BLAUW-WIT - IN MEMORIAM RAYMOND REMMERSWAAL

Een sterk mens is heengegaan.

Kijk hem staan daar nog. Onderaan de Mont Ventoux. Al zijn dierbaren dicht om hem heen. Zoals hij het fijn vond. Dochter Kaylee aan zijn zijde, zijn grote liefde Miranda pal voor hem, moeder Carla daar weer naast. En pal naast Kaylee zijn broer en vriend voor het leven Marc.

[caption id="attachment_5239" align="aligncenter" width="640"]Ray, middelste rij in het midden in wit t-shirt Ray, middelste rij in het midden in wit t-shirt[/caption]

U denkt, zoon Rodney ontbreekt. Ja, op de foto misschien, maar Rodney was er in het hart van Ray wel bij die dag. Alleen fietste hij die zaterdag in September niet de berg op zoals alle anderen, maar scoorde hij voor VDL 1 tegen Kethel Spaland. Zoals zijn vader wilde en zoals hij Rodney dat in het blauw-witte shirt vaak voor zijn vader deed.

[caption id="attachment_5241" align="alignright" width="300"]Ray afgelopen maand nog met zijn zoon Rodney, die door de trainer is uitgeroepen tot Man of the Match Ray afgelopen maand nog met zijn zoon Rodney, die door de trainer is uitgeroepen tot Man of the Match[/caption]

Voor een keer was de VDL-familie ook verdeeld over twee plekken in Europa. De ene helft stond te juichen voor ‘Rod’, de andere helft was daar op de Mont Ventoux. Versterkt met vrienden van Ray’s vroegere clubs Excelsior M en MSV’71.

TRANEN OP DE MONT VENTOUX

Op die Mont Ventoux vloeiden die zaterdag tranen.

Tranen van verdriet, van blijdschap maar vooral emotie.

En van innige vriendschap.

Dichterbij dan dit , zo voelde iedereen daar,
zul je in het leven nooit meer komen bij elkaar.

Naar boven knokken, fietsen, lopen, zwoegen, kruipen als het moest, om die reusachtige berg te beklimmen.

Voor SupportCasper. En voor Ray.

Ray, die het boegbeeld is geworden van SupportCasper omdat hij symbool stond voor de vechtlust van al die patiënten die net als hij geveld zijn door de nog niet te bestrijden ziekte van de alvleesklier.

[caption id="attachment_5247" align="alignright" width="208"]Ray bleef met steun van medici alles proberen Ray bleef met steun van medici alles proberen[/caption]

Ze zeggen dat Ray de strijd heeft verloren. Het is niet waar.

Ray heeft gewonnen. Ray is de grote inspiratie voor velen in het leven geworden.

En dat is een overwinning op zich.

'OPGEVEN IS GEEN OPTIE'

Met zijn vechtlust, zijn instelling en zijn mentaliteit heeft deze vader van twee prachtige kinderen al die duizenden patiënten met dezelfde ziekte iets meegegeven: zijn lijfspreuk ‘Opgeven is geen optie’.

Hé, stond dat ook niet op de medaille die iedereen daar op die Mont Ventoux van hem ontving?

[caption id="attachment_5245" align="alignright" width="300"]kijk naar de tekst op de medaille kijk naar de tekst op de medaille[/caption]

Niet opgeven staat, in de ogen van Ray, voor alles in het leven. Het gold voor hem, maar het blijft in alle opzichten het motto voor het gezin, zijn moeder, zijn broer en al die vrienden en medepatiënten die hij achterlaat.

Op deze plek kunnen wij, als de familieclub die we met VDL zijn, slechts bewondering houden. Voor Ray en voor het mooie gezin. Voor Miranda, op wier schouders zoveel rust nu. Voor Kaylee, die met acties haar vader bleef steunen. Voor Rodney, die in het eerste elftal in de voetsporen van zijn grote voorbeeld - zijn pa - is getreden en bij onze club nu boezemvrienden heeft in de selectie die er dag en nacht voor hem zijn.

Niet iedereen begreep eind vorig jaar de boodschap toen we met VDL een paar keer een wedstrijd verloren en we op deze plek schreven dat soms andere dingen in het leven belangrijker zijn dan een voetbalpotje winnen of verliezen. Er speelde op de achtergrond zoveel meer. Het vriendenteam van VDL 1 leefde mee met hun kameraad ‘Rod’.

[caption id="attachment_5243" align="alignright" width="300"]Ray omhelst zijn zoon Emoties na de wedstrijd, trotse Ray omhelst zijn zoon[/caption]

Zoals alle vrienden van Ray en Miranda meeleefden op de Mont Ventoux.

De Mont Ventoux, die dankzij Ray voor eeuwig een beetje blauw-wit zal zijn.

Rust zacht, Ray.

 

 

 

Op het hoofdveld van VDL zal de selectie zaterdag voorafgaand aan de competitiewedstrijd tegen Lyra om even voor half drie  ook een eerbetoon houden aan Ray Remmerswaal. Vrienden en familie zijn daarbij welkom.

 

 

 

 

 

 

Hoofdsponsoren

solutions

 

verhagen

Sponsors

  • Jip Regtop Fysiotherapie
    Jip Regtop Fysiotherapie
  • Huijzer en Renzen advocaten
    Huijzer en Renzen advocaten
  • NDS
    NDS
  • ING
    ING
  • Byonda Kroon Fotografie
    Byonda Kroon Fotografie
  • Verhagen Vastgoedonderhoud
    Verhagen Vastgoedonderhoud
  • HBI Installaties
    HBI Installaties
  • Windmill
    Windmill
  • Allport Netherlands
    Allport Netherlands
  • Manege Middenhof
    Manege Middenhof
  • De Salon
    De Salon
  • Dierenboetiek Zwarte Zee
    Dierenboetiek Zwarte Zee
  • RM Coatings
    RM Coatings
  • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
    Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  • Klasmann-Deilmann Benelux
    Klasmann-Deilmann Benelux
  • Kugeko
    Kugeko
  • Accept Systems
    Accept Systems
  • Solutions Uitzendbureau
    Solutions Uitzendbureau
  • Dairco
    Dairco
  • Restaurant De Ridderhof
    Restaurant De Ridderhof
  • Heineken
    Heineken
  • Bouwbedrijf Borsboom
    Bouwbedrijf Borsboom
  • Meuva BV
    Meuva BV
  • Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
    Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
  • Schilderwerken Wim Brouwer
    Schilderwerken Wim Brouwer
  • Vecom
    Vecom
  • Argeweb
    Argeweb
  • Hooymeijer
    Hooymeijer
  • Funny Kids Store
    Funny Kids Store
  • Van Dijk Maasland BV
    Van Dijk Maasland BV
  • FDC Putman
    FDC Putman
  • Lely Industries
    Lely Industries
  • Smit Maassluis BV
    Smit Maassluis BV
  • Wissenburg Jacht & Autobedrijf
    Wissenburg Jacht & Autobedrijf
  • Hotel Maassluis
    Hotel Maassluis
  • Staelduinsebos
    Staelduinsebos
  • Marien van Eijmeren
    Marien van Eijmeren
  • Eetcafe De Dijk
    Eetcafe De Dijk
  • VHC Kreko Moerdijk
    VHC Kreko Moerdijk
  • Van Stenis Notarishuis
    Van Stenis Notarishuis
  • Van Kortenhof
    Van Kortenhof
  • Pro Intermediair
    Pro Intermediair
  • Arrow Grafitotaal
    Arrow Grafitotaal
  • Slager en Zandbergen Transport
    Slager en Zandbergen Transport
  • Combinatie Civiele Technieken BV
    Combinatie Civiele Technieken BV
  • Multikeukenenbad.nl
    Multikeukenenbad.nl
  • Slier & Partners
    Slier & Partners
  • IJdo Financiële Dienstverlening
    IJdo Financiële Dienstverlening
  • Rookvrije Generatie
    Rookvrije Generatie
  • Wallcare
    Wallcare
  • Sportcentrum Life
    Sportcentrum Life
  • M&M Tomaello
    M&M Tomaello
  • Patisserie Chocolaterie Holtkamp
    Patisserie Chocolaterie Holtkamp
  • Toll
    Toll
  • Johan van Balen BV
    Johan van Balen BV
  • Jété woonidee
    Jété woonidee
  • Ernst Abbas
    Ernst Abbas
  • Hoek Glas
    Hoek Glas
  • Delta Dierenartsen
    Delta Dierenartsen
  • Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
    Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
  • SH Global Shipping
    SH Global Shipping
  • Rene Verhagen Schilderwerken
    Rene Verhagen Schilderwerken
  • P. Looije
    P. Looije
  • Rabobank
    Rabobank
  • Euro Products
    Euro Products
  • Alfa Grieks Restaurant
    Alfa Grieks Restaurant
  • Lassooij en Partners
    Lassooij en Partners
  • Automobielbedrijf Noorddijk
    Automobielbedrijf Noorddijk
  • Wens Uitzendbureau
    Wens Uitzendbureau